Які ліки приймати при низькому тиску


Всі ми чули, що кожна людина має певний показник тиску. Воно буває підвищеним, зниженим або нормальним. Якщо у людини знижений тиск, або гіпотонія, то він, безсумнівно, цікавиться, ка кі ліки приймати при низькому тиску.

Рішення про прийняття таблеток при низькому тиску або високому повинен призначати лікар. Якщо ви не знаєте, які ліки приймати при низькому тиску , То можете скористатися народними засобами.

Але в першу чергу необхідно, щоб вам поставили діагноз гіпотонії. Для цього необхідно вимірювати артеріальний тиск протягом деякого часу. І якщо воно постійно буде зниженим, то тільки тоді можна з точністю сказати, що у вас гіпотонія. Якщо ж тиск знижується тільки в рідкісних випадках, то приводів для занепокоєння зазвичай немає.

Рецепти народних засобів від гіпотонії

Велику цінність при зниженому тиску має гранат. При його вживанні по склянці на день, бажано свіжовичавлений сік, тиск нормалізується. Дуже важливо розбавляти гранатовий сік 1 до 1 з водою, тому що він має занадто підвищену кислотність.

Ще одним прекрасним засобом від гіпотонії є соняшникове насіння. Півлітрова банка насіння заливається 15 мул 2 склянками води, доводиться до кипіння і кип'ятити протягом двох годин. Відвар необхідно остудити, процідити і потім пити - стакан необхідно випити протягом дня.
Головна » Медицина та здоров"я » Які ліки приймати при низькому тиску