Препарати і таблетки від глистів


Найпоширенішими формами гельмінтозів (глистових хвороб) є ентеробіоз і аскаридоз.

Глисти можуть паразитувати практично у всіх областях організму людини (крім кишкового тракту і печінки також і в легенях, м'язах і навіть в очах). При діагностиці виявляють личинки, яйця і дорослі особини глистів.

Під час гострого періоду гельмінтозу основний упор лікувального процесу припадає на десенсибілізацію і дезінтоксикацію. Хворих лікують антиалергічними препаратами, це супрастин і кларитин. Препарати призначають після аналізів та визначення виду паразитів.

Високоефективними препаратами вважаються пірантел, мебендазол, альбендазол, карбендацім.

При ентеробіозі вдале лікування важкодосяжним без спільної дегельмінтизації всіх людей, що контактують з хворим, членів сім'ї чи дитячого колективу, строгі гігієнічні заходи та повторення прийому препаратів через два тижні після лікування.

При стронгілоїдозі застосовують препарати проти глистів: івермектин, а трематодози і вимагають застосування празиквантелу.

При фасциолезе івермектин малоефективний, тут зазвичай призначають таблетки від глистів тріклабендазо.

Травні цестодози лікують празиквантелом.

Профілактика глистів

Для профілактики глистів необхідно вчасно виявляти і виліковувати людей і тварин, ретельно дотримуватися особистої гігієни, в тому числі постійне миття рук до їжі, уважне відмивання товарів харчування, терпляча термічна обробка їжі, а м'ясу та рибі при це приділити особливу увагу.

Таблетки від глистів

Які таблетки від глистів найбільш ефективні?

Альбендазол (Немозол) є противогельминтні препаратом дуже широкого діапазону дії. Випускається у вигляді простих і жувальних таблеток проти глистів, таблеток з оболонкою і суспензії для внутрішнього застосування.

Механізм дії альбендазолу полягає в деструкції клітин кишечника глистів та перекритті органел в м'язових клітинах круглих черв'яків, що призводить до смерті паразита. Ці таблетки від глистів ефективні при моно та полі інвазіях.

Медамін , Синонім Карбендацім (Carbendacim)

Препарат Медамін від глистів просочується крізь оболонку глиста і паралізує його мускулатуру, в результаті гельмінт втрачає здатність фіксуватися в просвіті кишкового тракту.

Випускається в таблетках, ефективний проти аскаридозу, трихоцефальозу, ентеробіозу, анкилостомидоза і некатороза.

Пірантель , Ще одне дієвий засіб, випускається у формі суспензії, таблеток і таблеток з оболонкою. Блокує нервову і м'язову систему глистів і забезпечує їх вихід з організму. Добре працює проти гостриків, аскарид, анкілостом.
Головна » Медицина та здоров"я » Препарати і таблетки від глистів