Ювелірний Магазин, Завод Goldwild - Продаж золотих і срібних виробів, прикрас. Нижній Новгород


Gold Wild
 

Gold Wild - Дико звучить?... Нічого... Дике - це природне, оброблене за стародавніми звичаями та законами сучасного дизайну, але обов'язково з урахуванням індивідуальності. Такого ще не було? Тепер є!
 Дивіться сайт, шукайте в магазинах.
 Дике золото завжди овіяне таємницею. Воно захищає вледельца, дає надію. «Так, ми-скіфи» - і в цьому теж коріння наших традицій. Ми виготовили та виготовимо для Вас Дивовижні сережки, кільця, підвіски, браслети, гривні по каталогу і за Вашими ескізами, із золота 585 та 750 проби з натуральними дорогоцінними або напівкоштовними каменями. Наші ювелірні прикраси вже зараз можна купити в інтернет-магазині.
 Ювелірні вироби - відмінний подарунок до випускного балу, дню народження, ювілею, до весілля, до Нового року, і, просто приємної зустрічі. У нашій колекції є вироби з дорогоцінними каменями, а також, ми можемо виготовити прикраси індивідуально, з вподобаним Вам каменем. Для молодят ми створюємо весільні колекції.
 Якщо Ваш тотем лисиця або тигр, вовк або рись, ведмідь, кішка або собака, ми виготовимо Вам стильну підвіску або комплект! У нашій команді є група дизайнерів, які працюють у різних напрямках: гламур, спортивно-молодіжний, вінтаж, нова класика, незаймана природа, езотерика, вироби під старовину і багато іншого.
 Фахівці відділу продажів завжди допоможуть вибрати прикраси, дадуть потрібні рекомендації з догляду за ними, порадять при оформленні замовлення на виготовлення ексклюзивних виробів. Ювелірам компанії під силу виготовлення дорогоцінних прикрас будь-якої складності як за існуючими каталогами, так і за ескізами замовника, а також значки з корпоративною символікою, VIPподаркі.
 Gold Wild є постійним учасником і дипломантом спеціалізованих виставок, що проходять на «Ніжегордской ярмарку».


Gold Wild Дизайнери і ювеліри, об'єднані спільною пристрастю до ювелірних виробів.Головна » Захоплення / Хоббі » Ювелірний Магазин, Завод Goldwild - Продаж золотих і срібних виробів, прикрас. Нижній Новгород