Змагання Борзих Північно-Кавказького Регіону


C 01 по 03 листопада 2008 року в Песчанокопском районі Ростовської області на території мисливського господарства «Кабарга» пройшли «Змагання хортів Північно-Кавказького регіону» під егідою і на Кубок Національного Фонду Святого Трифона , Що виступив спонсором даних змагань. Змагання проводили РФОС і Клуб «Хорти на Дону», - керівник Ольга Володимирівна Юнг.
 Змагання проходили з присудженням призів у номінаціях: «Краща пара», «Краща первопольная», «За жвавість», і так далі, а також за породами «Російська псяча хортиця», «Грейхаунд» та ін
 На змагання приїхали власники зі своїми собаками із Санкт-Петербурга, Краснодара, Ростова, Астрахані, Волгограду, Кіровограда, і великої кількості невеликих міст Росії та Україні.
 Всього в змаганнях брало участь більше 70 собак на 38 номерах господарів. За період змагань зафіксовано 4 упіймання зайця грейхаундамі. Першу ступінь на випробуваннях отримала собака, яка взяла зайця вагою 4,8 кг.
  begin:http://test.nobilskver.ru/images/load/Image/sorevnov_don2.jpg|-->Змагання Борзих Північно-Кавказького Регіону - Змагання Борзих Північно-Кавказького Регіону</p>  <p>Після змагань було вироблено нагородження переможців, і в їх честь було влаштовано святковий вечеря недалеко від місця проведення змагань, де всі учасники відзначили успішне завершення чергового заходу, що сприяв відродженню російської псячої полювання в Росії.<br />   Національний Фонд Святого Трифона  буде і надалі підтримувати професійні та аматорські клуби мисливського собаківництва, а також надавати допомогу офіційним організаціям у відродженні російських мисливських традицій. </p></div><br />
<div align=Головна » Захоплення / Хоббі » Змагання Борзих Північно-Кавказького Регіону