Милуватися грошима - корисно!


"У людей, що дивляться на банкноти і монети, які тримають в руках навіть іграшкові гроші, різко підвищується настрій і продуктивність!"
Заява з області фантастики? Аж ніяк!
Американські вчені провели експерименти, в ході яких з'ясувалося: це правда.

Експеримент включав в себе дві групи добровольців. Однією з них регулярно давали потримати в руках і розглянути самі різні грошові купюри і монети, від справжніх, доларових, що мають ходіння, до монет далеких країн, які жодним чином не могли бути в Америці реальною валютою. Також це бували й іграшкові гроші, подібні тим, якими користуються при грі в "Монополію".

Другу групу ніяким стороннім впливам не піддавали, просто попросивши їх продовжувати жити звичайним життям, і спостерігаючи за її перебігом.
За життя першої групи теж стежили, проводили опитування, фіксували різні події в житті людей, їх реакції, враження.

Результати експерименту виявилися вражаючими: у групі, якій регулярно давали розглядати і чіпати гроші, різко підвищилася продуктивність праці, у людей поліпшувалося настрій, вони ставали бадьоріше, енергійніше.

Їм значно легше вдавалося будувати відносини з сусідами, залагоджувати конфлікти, знаходити виходи з важких ситуацій. Вони зменшили "дистанцію" між собою і оточуючими.
Що ж до другої групи, то в їх житті ніяких змін не відбулося і в характері та можливості теж не спостерігалося жодних змін.

Так що, експеримент безумовно довів влада "золотого тільця" над умами і душами людей. По суті, таке явище пояснюється стереотипами сприйняття більшості людей, розум яких проводить чіткий зв'язок між благополуччям, а, отже, і душевним задоволенням, і доступними людині фінансами.

Зв'язок цей "працює" в обидві сторони, таким чином, і продуктивність праці практично завжди безпосередньо залежить від очікуваного грошового винагороди. А оскільки піддослідні бачили і осязали гроші, то їх підсвідомість "зафіксувало" купюри як належать тим, хто тримав їх у руках. І усвідомлення власного "багатства" вплинуло на сприйняття навколишньої дійсності.Головна » Медицина та здоров"я » Милуватися грошима - корисно!